Servis Bölgeleri

Muratpaşa Arçelik Servisi Antalya

Muratpaşa Arçelik Servisi

          0507 534 99 50

Antalya muratpaşa arçelik servisi bütün muratpaşa semtlerinde gezici servis araçları ile  7/24 satın alan memnuniyeti önceliğinde arçelik ürünlerin onarım bakım hizmeti vermektedir. Mevzusunda profesyonel uzman personelimizle; arçelik servisi hizmetimizi müşterilerimize çok hızlı vakit içerisinde hizmet vermek için özel vasıtalı servis ekibimiz antalya ilimizin bütün ilçe ve semtlerine acil arçelik servis hizmeti vermekteyiz.

Arçelik servis çağrı merkezimize her gün onlarca müşterinin arçelik servis hizmeti talebi gelmekte olup bu talepler aynı gün içerisinde hızla ve garantili bir şekilde arçelik servis hizmetimizi tamamlamaktayız.
Tek gayemiz alan kişi memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Arçelik beyaz eşya servisi, arçelik servis bakımı ve tamirı ile müşterilerimizin memnun olmaları için elimizden gelen gayreti ve imkanı sağlamaktayız.
Muratpaşa teknik servis; arçelik servisi olarak antalya ilimizin çoğu ilçesinde arçelik servisimiz olmakla birlikte vakitında orada olup sizlerin sorununu çözmek için kendimizi gün geçtikçe geliştirmekteyiz.
Arçelik servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden tasdik alındıktan sonra arıza onarma, ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.
Kombi servisi ;
Arçelik kombi servisi, arçelik marka kombinizin periyodik kombi bakımı,kombi tamiri,kombi tamir ve kombi montaj hizmetlerini sunmaktadır.
Arçelik kombi servisi olarak, tüm arçelik marka kombilerin tamir, bakım ve onarım işlerini deneyimli ve uzman kadrosu ile garantili olarak yapmaktayız. 2000 seneından bu yana siz kıymetli müşterilerimize servis veren firmamız haftanın 7 günü 09:00 19:00 saatleri içinde kesintisiz olarak hizmet vermektedir.Hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.
Beyaz eşya servisi ;
Muratpaşa teknik; arçelik beyaz eşya servisi hizmetimizde her şeyden önce özel servis olduğumuzu belirtmek ister ve yaptığımız onarımlarda 1 sene garanti verdiğimizi vurgularız; muratpaşa teknik servisin en önemli konulardan biri memnuniyettir.
Bundan dolayı alan kişi memnuniyetini kendisine prensip edinen firmamız arçelik beyaz eşya servisi acele çağrı merkezi telefon numaralarımızdan sorularınıza sürekli yanıt verebilecek eğitimli personeller ile hizmetine devam etmektedir.
Klima servisi ;
Arçelik cihazlarına özel arçelik klima servis hizmetleri vermekteyiz. Ihtiyaç duyacağınız bütün klima servisi, klima bakım, klima arıza, klima montaj ve klima kart tamir işlemleri uzman teknisyenlerimiz tarafınca en hızlı ve 1 yıl garantili olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Kalitesi ve sağlamlığı ile güvenle kullandığınız arçelik klimalarınız için artık en uygun fiyatlar ile klima servisi hizmetleri size bir telefon kadar yakın.
Almış olduğunız hizmetlerde cihazlarınıza meydana getirilen işlemler doğrultusunda eğer meydana getirilen işlem yedek parça değişim ise, 1 sene içinde yeniden o yedek parça arızalanırsa ücretsiz değişiklik garantisi veriyoruz.

Arçelik markasının ürünleri en çok tercih edilen markalardandır. Kalitesi, servis ağı özgün yedek parça garantisi şeklinde biroldukça istikametü olduğu benzer biçimde birçok muratpaşa arçelik bulaşık makinesi tamiri fakat muratpaşa arçelik çfakatşır makinesi tamircisi fakat muratpaşa arçelik klima tamircisi tv muratpaşa arçelik televizyon tamircisi tv servisi adı altında hizmetinizdeyiz. Muratpaşa arçelik servisi, teknik servis personelince verilen bakım onarım hizmetlerinde müşteri memnuniyeti her vakit ön planda bulunmaktadır .Arçelik muratpaşa servisi çağrı merkezlerine arıza kaydınızı bıraktığınız takdir de en kıza zamanda alan kişi menuniyeti doğrultusunda sizlere garantili servis hizmeti sunmaktadır. Arçelik klima muratpaşa servisi,olarak arçelik ürünlerinizin % 98 bulunmuş olduğu yerde orijinal yedek parça kullanılarak onarım bakımları yapılmaktadır.Arçelik ürünlerinizin % 2 lik bir kısmı tamiri uzun zaman alması ve teste tabi olmasından dolayı arçelik servis atölyemize alınmak üzere arızaları giderildikten sonra servis personellerimiz tarafınca en yakın zamanda adreslerinize garantili bir halde teslimi yapılmaktadır.

Hakkında arcelikantalya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServisi ARA